logo kowr 2

DSC06238W dniu 03.07.2019r. firma Josera przeprowadziła w naszym Ośrodku Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim sp. z o.o. szkolenie dla Doradców Żywieniowych Josera oraz dla pracowników naszej Spółki. Uczestnicy mieli okazję uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną dzięki wykładom ekspertów – dr Roberta Mikuły i dr Sebastiana Smulskiego oraz osób, które na co dzień mają styczność z gospodarstwem w Starczowie i problemami, które powstają podczas pracy z bydłem – panem doktorem Wojciechem Ptak oraz głównym zootechnikiem naszej Spółki  - panem Łukaszem Kotasem.
Szkolenie rozpoczęło się w siedzibie Zarządu Spółki, gdzie uczestnicy zostali przywitani przez pana Prezesa Wiktora Karola, a po wykładach udali się na gospodarstwo, po którym zostali oprowadzeni przez naszych pracowników. W programie były takie tematy, jak:

  • Oprowadzanie po gospodarstwie – dój, grupy laktacyjne (Łukasz Kotas),
  • Status zdrowotny gospodarstwa (dr Wojciech Ptak)
  • Wykład – „Audyt mastitis” (dr Sebastian Smulski)
  • Ocena BCS na gospodarstwie, kamera do BCS – omówienie podziału na grupy, sita (dr Robert Mikuła)
  • Audyt mastitis na hali udojowej (dr Sebastian Smulski)

 

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szkolenia zdobyli bogatą wiedzę i doświadczenie, które będzie owocowało w pracy oraz będzie miało pozytywny wpływ na dalszą współpracę z firmą Josera.

 

 
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com