logo kowr 2

  Praca

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Spółka z o.o. przyjmie do pracy na stanowisko: ZOOTECHNIK na fermie bydła mlecznego

Miejsce pracy:   OŚRODEK HODOWLI ZARODOWEJ SPÓŁKA z o.o. –

                            FERMA BYDŁA STARCZÓW

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie nadzoru zootechnicznego nad stadem bydła mlecznego i produkcją mleka,
  • Pomoc hodowcom w zakresie organizacji funkcjonowania fermy oraz optymalizacji wykorzystania środków do produkcji,
  • Doradztwo w zakresie opieki, żywienia i zachowania dobrostanu zwierząt,
  • Współpraca z lekarzami weterynarii,
  • Organizowanie pracy podległych pracowników,
  • Sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji hodowlanej bydła.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość zasad żywienia zwierząt,
  • Doświadczenie pracy przy produkcji zwierzęcej,
  • Pro aktywność, otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym otoczeniu,
  • Zainteresowanie dalszym rozwojem,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w nowoczesnej, innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów m.in.: ubezpieczenie grupowe, spotkania okolicznościowe,
  • Świetną atmosferę pracy w zaangażowanym i pełnym pasji zespole.

Kontakt:

CV prosimy przesyłać na adres:

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim

Plac Kościelny 1   57-230 Kamieniec Ząbkowicki

Tel.:   668-313-174, 695-070-620

Prosimy o dopisanie klauzuli:

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com