logo kowr 2

wystawa poznań 15W dniach 16-19 maja w na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywała się Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
Zwiedzający mogli zobaczyć 180 sztuk bydła mlecznego, 80 sztuk bydła mięsnego, 160 owiec i kóz, 500 królików, 150 szynszyli i jeszcze inne gatunki zwierząt. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych.

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim sp. z o.o. od lat uczestniczy w tego typu wydarzeniach i wykorzystuje to jako formę promocji swoich osiągnięć – a jest czym się chwalić. W tegorocznej edycji Wystawy, mimo rosnącej konkurencji ze strony innych hodowców i coraz liczniejszego uczestnictwa wystawców na tym wydarzeniu, udało nam się zdobyć 2 nagrody – Czempiona w kategorii „Jałowice w wieku 12-13 miesięcy rasy PHF” oraz Wiceczempiona za "Krowę w odmianie PHF odmiany czarno-białej w I laktacji".

 

Na Narodowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych byli obecni m.in. Minister Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, Dyrektor Generalny KOWR – Grzegorz Pięta i Dyrektor Departamentu Nadzoru nad Spółkami KOWR – Filip Sondij.

 

 
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com